Zoomlion در Bauma 2020 چین 9 خط تولید برتر را به نمایش می گذارد

Zoomlion در Bauma 2020 چین 9 خط تولید برتر را به نمایش می گذارد

پخش جریانی مستقیم فناوری های پیشگامانه ای را از دستگاه های فوق سبک تا ارتباط از طریق ورودی صدا نشان می دهد

شانگهای، 21 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت علوم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion ، آموزشی ویبولیتین (Zoomlion) نمایشگاه های Bauma 2020 در چین بیش از 50 محصول برای صنعت ساخت و ساز از 9 خط تولید مختلف ارائه می دهد که شرکت در آنها آخرین فن آوری های خود را ادغام کرده است. نمایشگاه بین المللی تجارت از 24 نوامبر در مرکز نمایشگاه بین المللی شانگهای (SNIEC) آغاز می شود.

Zoomlion به عنوان بزرگترین نمایشگاه دار در فضای باز ، جرثقیل های سیار ، جرثقیل های برج ، ماشین های بتنی ، ماشین آلات برای کارهای خاکی ، سکوهای بالابر ، ماشین آلات برای کار پایه و همچنین وسایل نقلیه صنعتی و تجهیزات برای پردازش ملات خشک را ارائه می دهد.

این شرکت همچنین در حال نشان دادن دو محصول جدید برای بخش معدن است – منطقه جدیدی از تجارت که Zoomlion توسعه داده است. تولید کننده قصد دارد تجهیزات معدنی قابل اعتماد ، کارآمد و هوشمندتری در اختیار صنعت قرار دهد. این شرکت به عنوان یک تولید کننده نوآور به بنیان قوی خود اعتماد می کند.

مطلب مرتبط  OSEA در سال 2020 با اجرای زنده برنامه ریزی شده برای سال 2021 به اجرا در می آید

“Zoomlion محصولات خود را در Bauma 2020 در نمایشگاه به نمایش می گذارد چین تحت شعار “چشم انداز آینده را ایجاد می کند”. ما در صنعت خود از پیشگامان هستیم. به همین دلیل ما اطمینان داریم که می توانیم با تولید محصولات مبتکرانه و هوشمند برای مشتریان خود در سراسر جهان ، به عنوان پیشگامان توسعه فنی عمل کنیم ، “توضیح می دهد Guo Xuehong ، معاون رئیس Zoomlion.

Zoomlion قصد دارد طیف وسیعی از صنعت پیشرو در فن آوری های جدید و محصولات مهم را به نمایش بگذارد.

  • این شامل دستگاههایی برای پردازش ملات خشک است که از سیستم Powerdos ثبت شده این شرکت استفاده می کنند – یک سیستم با دقت بالا که به طور خودکار مقدار ملات را اندازه گیری می کند.
  • نوآوری دیگر بالاترین سکوی بالابر جهان با بازوی بالابر و کنترل مستقل است.
  • علاوه بر این ، اجزای فوق العاده سبک برای پردازش بتن مانند بازوی ربات سبک وزن ، لوله بتن الیاف کربن و فولاد فوق العاده مستحکم وجود دارد.
  • Zoomlion همچنین از فناوری بلند کردن هوشمند در برنامه خود برخوردار است که امکان قفل اتوماتیک در موقعیت هدف ، برنامه ریزی مسیر مستقل ، جلوگیری از هوشمندی از موانع و تراز دقیق قطعات را فراهم می کند.
  • نکات مهم دیگر سیستم کنترل هوشمند ETI داخلی برای جرثقیل های ساختمانی است
  • و همچنین محصولات هوشمند نسل 4.0A.
  • فناوری هوشمند با ورودی صدا
مطلب مرتبط  به اشتراک گذاری اتومبیل برقی ZITY رنو گروپ از Ridecell برای اجرای سرویس جدید خود در پاریس استفاده می کند

Zoomlion همچنین خط تولید ماشین های پایدار خود را با خود دارد. این علاوه بر اولین جرثقیل سوار بر کامیون برقی در جهان ، شامل میکسر بتن برقی ، یک سکوی کار ترکیبی با درایو لیتیوم و خودروهای صنعتی است که با برق و هیدروژن کار می کنند.

علاوه بر محصولات مدرن و هوشمند ، Zoomlion همچنین می خواهد بازدید کنندگان را به آخرین راه حل تولید هوشمند خود نزدیک کند: شهر صنعتی هوشمند Zoomlion در چانگشا از طریق Zvalley 5G به صورت زنده ارائه می شود. در اواخر سال ، یک پارک ماشین جدید با بیل در شهر صنعتی ساخته می شود که شامل راه حل های صنعتی فعلی و جدید Zoomlion است.

Zoomlion با معرفی کنترل از راه دور بیل مکانیکی 5G می خواهد نشان دهد که چگونه کار ساخت و ساز ساده و بهبود یافته است. بازدیدکنندگان همچنین باید بتوانند دست بدهند و یک تاورکرین هوشمند 5G را در محل کنترل کنند.

مطلب مرتبط  همایش شبکه سرمایه گذاری جهانی جینتان بصورت آنلاین آغاز شده است

با توجه به شرایط موجود ، Zoomlion از بازدید کنندگان از سراسر جهان برای شرکت در Bauma 2020 دعوت می کند چین برای تجربه از طریق پخش جریانی مستقیم:

1. پیوند به جریان زنده انگلیسی: http://zomo.360vrjy.com. این رویداد در تاریخ 25 نوامبر از ساعت 7:30 صبح تا 9:20 صبح CET برگزار می شود. شرکت کنندگان شانس برنده شدن در مدل های محصول Zoomlion را دارند. یک مجری انگلیسی زبان از طریق پخش جریانی مستقیم در https://www.nimo.tv/zoomlion مخاطبان را همراهی می کند.

2. در صورت پخش جریانی مستقیم به زبان انگلیسی ، غرفه داران می توانند در فروشگاه Zoomlion در Alibaba در چت کنند http://zoomlion1.en.alibaba.com.

3. وب سایت Zoomlion شامل تمام اطلاعات مربوط به نمایشگاه Bauma 2020 در چین است: https://baumachina2020vr.lmjx.net/sh/zoomlion/.

درباره Zoomlion

شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion در سال 1992 تاسیس شد. (01157.HK) تولید کننده ماشین آلات با کیفیت بالا. این گروه در ترکیب ماشین آلات ساختمانی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی تخصص دارند. Zoomlion در حال حاضر 56 خط تولید با بیش از 600 محصول برتر را به فروش می رساند ، ده طبقه مهم در صنعت را شامل می شود.

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید