Zoomlion در Bauma China 2020 نه خط تولید پیشرو را معرفی می کند

Zoomlion در Bauma China 2020 نه خط تولید پیشرو را معرفی می کند

پیشرفت های جریان زنده انقلابی از جمله فناوری سبک وزن و تعامل صوتی

شانگهای ، 20 نوامبر سال 2020 / PRNewswire / – شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion ، آموزشی ویبولیتین (Zoomlion) بیش از 50 خدمه ساختمانی را از 9 خط تولید با جدیدترین فن آوری های صنعت در Bauma China 2020 به نمایش می گذارد. شرکت. نمایشگاه بین المللی در 24 نوامبر در مرکز نمایشگاه های بین المللی جدید (SNIEC) در شانگهای افتتاح می شود.

Zoomlion به عنوان بزرگترین غرفه دار در فضای باز ، جرثقیل های سیار ، جرثقیل های برج ، ماشین آلات بتنی ، ماشین آلات متحرک زمینی ، سکوهای کار هوایی ، ماشین آلات پایه ، وسایل نقلیه صنعتی و تجهیزات ملات خشک را به نمایش می گذارد.

این شرکت بخش تجارت جدید ماشین آلات معدن خود را از جمله راه اندازی دو محصول جدید به عنوان بخشی از توسعه تجهیزات استخراج معتبر ، کارآمد و هوشمند که بر اساس تجربه خوب و قابلیت های نوآورانه آن ساخته شده است ، راه اندازی خواهد کرد.

Guo Xuehong ، معاون رئیس جمهور گفت: “شعار نمایشگاه Zoomlion در Bauma China 2020” چشم انداز آینده را ایجاد می کند. “به عنوان یک صنعت گرایانه ، Zoomlion از پیشبرد تکامل فناوری برای طراحی محصولات نوآورانه و هوشمند برای مشتریان جهانی اطمینان دارد.” توسط Zoomlion.

مطلب مرتبط  سیستم های CO2 Transcritical اندازه بازار تا سال 2027 110،43 میلیارد دلار ارزش دارد: Grand View Research، Inc.

Zoomlion تعدادی از فناوری های جدید و پیشرفت های پیشرو در صنعت را ارائه می دهد ، از جمله موارد زیر:

  • تجهیزات دوغاب مخلوط خشک با استفاده از سیستم دوز اتوماتیک پودر فوق العاده قدرتمند Zoomlion Powerdos
  • بلندترین پلت فرم کار هوایی با بازوی مستقیم و خودکار جهان ؛
  • فناوری های ماشین آلات بتنی سبک مانند رونق توخالی نوآورانه ، لوله بتونی الیاف کربن و فولاد با مقاومت بسیار بالا.
  • فن آوری های بلند کردن هوشمند مانند قفل کردن خودکار هدف ، برنامه ریزی مسیر مستقل ، جلوگیری از مانع هوشمند و تراز دقیق.
  • TSI از سیستم کنترل هوشمند ساخته شده برای جرثقیل های ساختمانی
  • محصولات هوشمند نسل 4.0A ؛
  • فناوری هوشمند با تعامل صوتی

Zoomlion همچنین محصولات خود را با انرژی پایدار معرفی می کند ، از جمله اولین کامیون جرثقیل برقی در جهان ، یک کامیون میکسر برقی ، یک سکوی کار هوایی هیبریدی لیتیوم و وسایل نقلیه صنعتی که با انرژی الکتریکی و هیدروژن کار می کنند.

مطلب مرتبط  CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

علاوه بر محصولات پیشرفته و هوشمند ، Zoomlion بزرگترین موفقیت ساخت هوشمند خود را ایجاد خواهد کرد ، ساخت شهر هوشمند صنعتی Zoomlion در چانگشا، از طریق یک نمایش زنده طراحی شده توسط ZValley 5G. یک پارک ماشین آلات جدید حفاری ، که قرار است اواخر امسال در شهر صنعتی افتتاح شود ، قابلیت های قدیمی و جدید Zoomlion را ادغام خواهد کرد.

این شرکت کنترل از راه دور بیل مکانیکی 5G را در زمان واقعی به نمایش می گذارد تا نشان دهد چگونه فعالیت های ساختمانی می توانند ساده و بهبود یابند و تجربه ای غوطه وری را برای بازدیدکنندگانی که قادر به بهره برداری از تاورکرین هوشمند 5G در محل هستند ، ایجاد کند.

در این زمان خاص ، Zoomlion از مخاطبان سراسر جهان دعوت می کند تا Bauma China 2020 را از طریق رویدادهای مستقیم پخش کنند:

1. در http://zomo.360vrjy.com به پخش زنده به زبان انگلیسی دسترسی پیدا کنید. جلسه قرار است در تاریخ 25 نوامبر از ساعت 2:30 تا 4:20 بعد از ظهر برگزار شود. متر (به وقت پکن) ، که در آن عموم مردم این فرصت را خواهند داشت تا مدل های محصولات Zoomlion را برنده شوند. همچنین یک میزبان انگلیسی زبان برای تماشای مردم در جریان مستقیم به نشانی: https://www.nimo.tv/zoomlion وجود دارد.

مطلب مرتبط  JA Solar در نمایشگاه آنلاین VR خط جدیدی از ماژول های PV ارائه خواهد داد

2. در فروشگاه Zoomlione در Alibaba ،http://zoomlion1.en.alibaba.com، پخش مستقیم نمایش غرفه داران به زبان انگلیسی وجود خواهد داشت.

3. برای دسترسی به کلیه اطلاعات نمایشگاه Zoomlion در Bauma China 2020 ، به وب سایت آنها مراجعه کنید: https://baumachina2020vr.lmjx.net/sh/zoomlion/.

درباره Zoomlion

شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion (01157.HK) ، در سال 1992 تاسیس شد ، یک شرکت تولید کننده تجهیزات پیشرفته است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند. امروزه این شرکت بیش از 600 محصول پیشرفته را که در 56 خط شامل 10 گروه عمده سازمان یافته است ، به بازار عرضه می کند.

SOURCE Zoomlion

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید