Zymergen صنعت مواد شیمیایی و مواد را هدف قرار داده است که 3 تریلیون دلار با 300 میلیون دلار اعتبار جدید ارائه می دهد

Zymergen صنعت مواد شیمیایی و مواد را هدف قرار داده است که 3 تریلیون دلار با 300 میلیون دلار اعتبار جدید ارائه می دهد

EMERYVILLE ، کالیفرنیا، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – زیمرگن، شرکت علوم و نوآوری مواد امروز اعلام کرد 300 دلار آمریکا میلیون سرمایه گذاری جدید برای تسریع در تحویل شما به مواد انقلابی و با عملکرد بالا. این سرمایه گذاری شامل بودجه اولیه سری D به رهبری Baillie Gifford ، پیوستن به Baron Capital Group و یکی از بزرگترین صندوق های ثروتمندی جهان و همچنین بودجه اضافی برای رشد مشاوران ادراکی است. تعدادی از سرمایه گذاران موجود نیز در حال بازگشت هستند و زیمرگن انتظار دارد در سه ماهه چهارم به عنوان بخشی از دور سری D سرمایه اضافی جمع کند.

این تزریق سرمایه Zymergen را به صنایع شیمیایی و مواد سوق می دهد ، که نشان دهنده آن است 3 دلار آمریکا میلیارد دلار ، سرعت بخشیدن به ساخت فیلم انقلابی Hyaline خود و همچنین تجاری سازی سایر محصولات ابتکاری در الکترونیک ، کشاورزی ، خدمات مصرفی و بهداشت و درمان.

Zymergen با عملکرد پایدارتر و برای بخشی از هزینه و زمان معمول با تکنیک های موجود ، محصولات با عملکرد بهتر را تولید و راه اندازی می کند. ترکیبی بی نظیر از زیست شناسی ، شیمی ، یادگیری ماشین و اتوماسیون آزمایشگاهی توسط پلت فرم اختصاصی قدرتمند Zymergen پشتیبانی می شود ، که توانایی شرکت را در کشف ، طراحی و تجاری سازی مواد سابقاً دیده شده تقویت می کند.

سبد محصولات گسترده Zymergen نمونه ای از نوآوری در بخش مواد شیمیایی و مواد است که در غیر این صورت راکد است. شورای شیمی آمریکا گزارش داد که صنعت شیمی ایالات متحده در سال 2019 3٪ منقبض شده استیکی، صنعتی که از دهه هشتاد مواد ابتکاری تولید نکرده است. وابسته به زیرساخت های تولیدی موجود و شیوه های منسوخ شده ، بسیاری از شرکت های شیمیایی قدیمی سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه مواد جدید را کاهش داده اند ، در نتیجه محصولات پایین تر برای مردم و آسیب های زیست محیطی به کره زمین افزایش یافته است. به گزارش EPA ، حتی در طول انقباض خود ، صنایع شیمیایی ایالات متحده همچنان مسئولیت عمده تغییرات آب و هوایی در جهان را دارند و فقط در سال 2018 بیش از 190 میلیون تن گازهای گلخانه ای تولید می کنند.دو.

مطلب مرتبط  اندازه بازار اسید نیتریک تا سال 2027 ارزش 31.1 میلیارد دلار دارد

وی گفت: “فلسفه سرمایه گذاری ما شناسایی شرکت هایی است که می توانند تغییرات درازمدت را ایجاد کنند.” پیتر تک هورست، رئیس اوراق بهادار لیست نشده در Baillie Gifford. “Zymergen توانایی خود را در ایجاد محصولاتی در مقیاس با خواصی که تصور آن قبلاً غیرممکن بود نشان می دهد. ارائه محصولات غنی و در حال رشد ، همراه با سیستم عامل ، این فرایند را قابل تکرار می کند که با گذشت زمان بهبود می یابد. به عنوان سرمایه گذاران بلند مدت ما با پیشرفت دهه ها به دنبال شرکتهایی هستیم که توانایی تغییر صنایع را داشته باشند. Zymergen یکی از این شرکتهاست. “

مطلب مرتبط  Venator سرمایه گذاری عمده شرکت SK Capital Partners را اعلام می کند

سرمایه گذاری اعلام شده امروز کمک می کند تا محصول انقلابی Hyaline سریعتر به بازار عرضه شود ، و توسعه سموم کاملاً طبیعی و سایر محصولات محافظت از گیاهان مبتنی بر زیست محیطی و همچنین داروهای ضد حشرات ضد حشرات زیورگن را تسریع می کند. این نوآوری های محصول توسط زیرساخت و بستر فناوری قدرتمندی محافظت می شوند که توسط مجموعه داده های قوی و رو به رشد محافظت می شوند.

وی گفت: “زیمرگن مشعل نسل های پیشین مبتکران را می گیرد و از فرصتی مناسب برای ایجاد محصولات دگرگون کننده با زیست شناسی استفاده می کند.” جی فلتلی، رئیس هیئت مدیره Illumina و مدیر ارشد مستقل هیئت مدیره Zymergen. “Zymergen چشم انداز قدرتمند خود را به واقعیت تبدیل می کند – به صورت محصولات واقعی – و بازارهای جدید عظیمی را تصرف می کند که به مشتریان و سرمایه گذاران ارزش می بخشند.”

جوش هافمن ، مدیر عامل شرکت Zymergen ، گفت: “ما Zymergen را برای ساخت محصولات انقلابی با عملکرد بالا ایجاد کردیم که از مواد موجود بهتر عمل می کنند در حالی که تأثیرات آن بر محیط زیست به طور چشمگیری کاهش می یابد.” “این سرمایه گذاری مناسب برای این لحظه است – چشم انداز تحول آفرین بلند مدت ما را هدایت می کند و محصولات واقعی را به بازار عرضه می کند.”

درباره Zymergen
Zymergen یک شرکت علوم و نوآوری در زمینه مواد است که در مورد زیست شناسی تجدید نظر می کند و از نو تصور می کند جهان است. زیمرگن ، پیشگام فناوری در مجمع جهانی اقتصاد ، با طبیعت شریک است تا در هر صنعت – از کشاورزی گرفته تا الکترونیک ، مراقبت از مصرف کننده ، داروسازی و بسیاری از بخشهای دیگر – مواد و محصولات تصور نشده ای را تصور کنید. این شرکت مواد پایداری را ایجاد می کند که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرند و برای شرکتهای Fortune 1000 ارزش قائل هستند. تا به امروز ، بیش از 1000 دلار آمریکا میلیون محصول با استفاده از نوآوری های میکروبی در Zymergen. ما در Zymergen فردا می سازیم. می توانید اطلاعات بیشتر را در سایت zymergen.com کسب کنید.

مطلب مرتبط  CSI Compressco LP مجدداً با قانون قیمت پیشنهادی حداقل بسته شدن NASDAQ مطابقت پیدا کرد

اظهارات رو به جلو این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگرانه است که ماهیتی پیش بینانه دارند و به وقایع یا شرایط آینده وابسته هستند ، از جمله اظهاراتی در مورد رشد شرکت ، رشد بازارهای جدید و ایجاد ، زمان بندی و عملکرد محصولات ، خدمات جدید. و راه حل ها ، علاوه بر تأثیر آنها در مقیاس بزرگتر. این اظهارات تضمین کننده نتایج آینده نیستند و در معرض عدم قطعیت ، خطرات و تغییر شرایطی هستند که پیش بینی آنها دشوار است. نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای واقعی ممکن است با انتظارات فعلی تفاوت اساسی داشته باشد.

یکی https://www.americanchemistry.com/Media/PressReleasesTranscripts/ACC-news-releases/ شیمی-صنعت-چشم انداز-رشد-کندتر-امید-نزدیک-ترم-سرخپوشان. html

دو https://www.epa.gov/ghgreporting/ghgrp-chemicals

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1218528/Zymergen_Logo.jpg

منبع Zymergen

لینک های مربوطه

http://www.zymergen.com

منبع Zymergen

پاسخی بگذارید