Zymergen 300 تریلیون صنایع شیمیایی و مواد را با 300 میلیون دلار بودجه جدید هدف قرار داده است

Zymergen 300 تریلیون صنایع شیمیایی و مواد را با 300 میلیون دلار بودجه جدید هدف قرار داده است

یکی از بزرگترین سرمایه گذاری فناوری عمیق سال 2020 برای معرفی محصولات بیشتر و تولید مواد پیشگام

EMERYVILLE ، کالیفرنیا ، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Zymergen ، شرکت نوآوری در علم و مواد ، امروز از سرمایه گذاری های جدید 300 میلیون دلاری برای تسریع بیشتر توسعه خط تولید مواد انقلابی با عملکرد بالا خبر داد. این سرمایه گذاری شامل بودجه اولیه سری D به رهبری Baillie Gifford است. سپس گروه سرمایه بارون و یکی از بزرگترین صندوق های ثروت مستقل جهان وجود دارد. علاوه بر این ، بودجه بیشتری برای رشد از مشاوران ادراکی وجود دارد. تعدادی از سرمایه گذاران موجود نیز مجدداً شرکت می کنند و زیمرگن انتظار دارد در سه ماهه چهارم به عنوان بخشی از سری D سرمایه بیشتری جمع کند.

تزریق سرمایه به تلاش های زیمرگن برای گسترش در صنایع 3،000 میلیاردی مواد شیمیایی و مواد و تسریع در تولید پیشگامانه هیالین شرکت و همچنین تجاری سازی سایر محصولات نوآورانه در الکترونیک ، کشاورزی دامن می زند. ، مراقبت و سلامتی.

Zymergen محصولات با عملکرد بالاتر را توسعه می دهد و به بازار عرضه می کند – پایدارتر و با کسری از هزینه و زمانی که معمولاً فناوری های موجود به آن نیاز دارند. ترکیبی بی نظیر از زیست شناسی ، شیمی ، یادگیری ماشین و اتوماسیون در آزمایشگاه از فرایندهای قدرتمند و اختصاصی Zymergen پشتیبانی می کند و ظرفیت های کشف ، طراحی و بازاریابی مواد کاملاً جدید را ارتقا می بخشد.

مطلب مرتبط  منابع تجدیدپذیر بزرگ خلیج ، بودجه اضافی قابل بازیافت را برای Tri Global Energy تمدید می کند

طیف گسترده ای از محصولات زیمرگن چراغی برای نوآوری در بخش مواد شیمیایی و مواد است که در غیر این صورت راکد است. شورای شیمی آمریکا گزارش می دهد که صنایع شیمیایی ایالات متحده در سال 20191 3٪ کاهش یافت این شاخه از دهه 1980 هیچ ماده دستیابی به موفقیت تولید نکرده است. بسیاری از شرکت های قدیمی در بخش شیمی به زیرساخت های تولید موجود و فرایندهای منسوخ شده اعتماد می کنند. آنها سرمایه گذاری های خود را در تحقیق و تولید مواد جدید کاهش داده اند و مصرف کنندگان و محیط زیست را با محصولات پایین تر و آلودگی محیط زیست افزایش می دهند. اگرچه در حال کاهش است ، اما صنایع شیمیایی در حال انجام هستند ایالات متحده همچنان کمک بزرگی به تغییرات آب و هوایی می کند. در سال 2018 به تنهایی مطابق EPA ایالات متحده بود2 بیش از 190 میلیون تن گازهای گلخانه ای تولید می کند.

وی گفت: “فلسفه سرمایه گذاری ما یافتن شركت هایی است كه می توانند در درازمدت تغییراتی مخرب ایجاد كنند.” پیتر Singlehurst، رئیس سهام عدالت در Baillie Gifford. “Zymergen صلاحیت خود را در تولید محصولات در مقیاس مناسب با خواصی که قبلاً تصور نمی شدند ، اثبات می کند. خط لوله گسترده و رو به رشد محصولات آنها ، همراه با رویکرد پلت فرم آنها ، این فرایند را قابل تکرار می کند گذر زمان درحال بهتر شدن. ما به عنوان سرمایه گذاران بلند مدت ، شرکت هایی را انتخاب می کنیم که توانایی تغییر صنایع کل را طی دهه ها دارند. Zymergen یکی از این شرکتهاست. “

مطلب مرتبط  Seadrill انقضا توافقنامه های تحمل را اعلام می کند

این سرمایه گذاری که امروز اعلام شده کمک می کند تا محصول انقلابی Hyaline سریعتر به بازار عرضه شود و توسعه سموم دفع آفات کاملا طبیعی و سایر محصولات محافظت از محصولات ارگانیک و ضد دافع حشرات ارگانیک توسط Zymergen تسریع شود. این نوآوری های محصول توسط یک پلت فرم با عملکرد بالا و زیرساخت های فنی پشتیبانی می شود که توسط یک پایگاه داده جامع و در حال رشد پشتیبانی می شود.

وی گفت: “زیمرگن مشعل را به نسل نوآوران حمل می کند و در حال استفاده از فرصت فوق العاده برای استفاده از زیست شناسی برای ایجاد محصولات مخل است.” جی فلتلی، رئیس هیئت مدیره Illumina و رهبر مستقل هیئت مدیره Zymergen. “Zymergen چشم انداز قدرتمندی را به محصولات واقعی ترجمه می کند و بنابراین بازارهای گسترده جدیدی را ایجاد می کند که برای مشتریان و سرمایه گذاران ارزش ایجاد می کنند.”

وی افزود: جاش هافمن، مدیر عامل از زیمرگن. “این سرمایه گذاری مناسب در این برهه از زمان برای پیشبرد چشم انداز بلند مدت اخلالگرانه ما و ارائه محصولات به بازار است.”

اطلاعات در مورد Zymergen
Zymergen یک شرکت نوآوری در علم و مواد است که در حال تجدید نظر در مورد زیست شناسی و در نتیجه جهان است. Zymergen پیشگام فناوری مجمع جهانی اقتصاد است و از طبیعت برای ایجاد مواد و محصولات غیرقابل تصور قبلی در صنایع مختلف – از کشاورزی گرفته تا الکترونیک و مراقبت تا داروسازی و غیره استفاده می کند. این شرکت مواد پایدار تولید می کند که امروزه از آنها استفاده می شود و به شرکتهای Fortune 1000 ارزش افزوده می دهد. تا به امروز بیش از یک میلیارد دلار محصول فروخته شده است که از نوآوری های میکروبی زیمرگن استفاده می کند. آینده در Zymergen ساخته شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت zymergen.com مراجعه کنید

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت PhosAgro آندری گوریف در میزگردی روسیه-24 و RDIF در مورد تجربه صنعت مبارزه با COVID-19 شرکت کرد

پیش بینی ها این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره هایی آینده نگرانه است که ماهیتی پیش بینانه دارند و به وقایع یا شرایط آینده بستگی دارند. این شامل اظهاراتی در مورد رشد شرکت ، رشد بازارهای جدید و ایجاد ، زمان بندی و عملکرد محصولات ، خدمات و راه حل های جدید و همچنین پیامدهای گسترده آنها است. این پیش بینی ها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و در معرض عدم اطمینان ، خطرات و تغییرات ذاتی هستند که پیش بینی آنها دشوار است. نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای واقعی می توانند تفاوت چشمگیری با انتظارات فعلی داشته باشند.

1 https://www.americanchemistry.com/Media/PressReleasesTranscripts/ACC-news-releases/ شیمی-صنعت-چشم انداز-رشد-کندتر-امید-نزدیک-ترم-سرخپوشان. html

2 https://www.epa.gov/ghgreporting/ghgrp-chemicals

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1218528/Zymergen_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.zymergen.com

منبع Zymergen

پاسخی بگذارید